Sant Antoni 2005

Arriba COPA BTT INFANTIL Carretera BTT Senderisme Racó del Soci Penya infantil Penya solidaria Forum de la penya

  21ª PUJADA OCT-2005      
POS NOM I COGNOMS TEMPS Nº PUJADES MILLOR TEMPS
1 Antoni RAMIREZ BALLESTE 01:04:95 21 01:29
2 Jacob RAMIREZ BALLESTE 01:52:15 9 01:43
3 Albert VIDAL MENDEZ 01:52:45 8 01:44:30
4 Alex QUERALT TORNE 01:52:80 1 01:52:80
5 Josep Maria VIDAL SANZ 01:53:48 19 01:42
6 Angel MELLINAS NAVARRO 01:58:57 1 01:58:57
7 Daniel VIDAL PUIG 02:00:89 16 01:42
8 Josep ORTIZ REYES 02:06:20 1 02:06:20
9 Eloi GIROL TORREBADELL 02:11:01 2 02:11:01
10 Juan Andres ARAQUISTAIN 02:14:86 2 02:14:86
11 Josep BICARDI TRESERRES 02:20:57 11 01:57
12 Judit VIDAL MÉNDEZ 02:24:09 3 02:17:55
13 Pedro FIGUEROA TALAVERA 02:24:80 1 02:24:80
14 Miquel OCHOA 02:36:09 1 02:36:09
15 Rafael MORENO BEZARES 02:46:22 21 01:59
16 Benjamin CARMENES DIEZ 02:46:29 9 02:33
17 Josep Mª BOADA ABELLO 02:48:26 4 02:37
18 Ivan MELLADO VIVES 02:57:77 2 02:43:68
19 Francisco GRIÑANT ALMAGRO 02:58:39 5 02:37
20 Joan Josep SIRVENT CALVERA 03:04:73 2 03:04:73
21 Nuria VIDAL GATELL 03:11:45 17 02:37
22 Diego RUBIO VARGAS 03:13:95 6 02:04
23 Daniel IZQUIERDO 03:14:13 1 03:14:13
24 Isaac MARTINEZ 03:18:11 1 03:18:11
25 Najim AMADHAR 03:18:77 1 03:18:77
26 Miguel HERNANDEZ OBISPO 03:23:70 1 03:23:70
27 Adria RODON 03:24:57 1 03:24:57
28 Guillermo ALONSO CANTORNE 03:43:20 6 01:45
29 Sergi CABALLE 03:44:30 1 03:44:30
30 Sergio ROYON 04:02:54 1 04:02:54
31 Pau RUIZ 04:06:20 1 04:06:20
32 Dino ALBALADEJO REYNE 04:15:09 13 02:13
33 Paola PEREZ PLANA 04:33:95 1 04:33:95
34 Marian BLANCH MORRISEY 04:39:51 2 04:39:51
35 Francesc GRIÑANT TAUSTE 04:42:57 1 04:42:57
36 Eduard JIMENEZ 04:43:61 1 04:43:61
37 Gara ACEDO ARZOLA 04:46:61 1 04:46:61
38 Aixa ACEÑA RIBAS 04:47:95 2 04:47:95
39 Paco GUILLEN 04:53:00 1 04:53:00
40 Gerard FUENTES 05:24:73 1 05:24:73
41 Marti MORELL RAMIREZ 05:58:86 1 05:58:86
42 Gemma FUENTES 06:10:67 1 06:10:67
43 Ana ROYON 06:30:32 1 06:30:32
44 Carmen FLORES 08:01:01 1 08:01:01
45 Esteban RUBIO VARGAS S/T 7 03:28
46 Josep SEGURA CORTES S/T 16 02:13
47 Errol ROYON S/T 1 S/T
48 Karim FARESS S/T 1 S/T